FISKERULLAR, 2 st, Record 1500 samt 1550.

65998. FISKERULLAR, 2 st, Record 1500 samt 1550.

Orginalkartong 1500C samt 1550C.

Smärre slitage, kartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 343