LUFTGEVÄR, Diana. mod .35, 1900-tal.

659963. LUFTGEVÄR, Diana. mod .35, 1900-tal.

Kaliber 4,5. Längd ca 112 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaliber 4,5. Längd ca 112 cm.

Antal besök: 18 470