FLAKMOPED, Crescent Saxoped Transport, typ 1197, 1957-58.

656949. FLAKMOPED, Crescent Saxoped Transport, typ 1197, 1957-58.

2 växlad Sachsmotor.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bakdrev utbytt. Pysknapp ersatt med bult. Service behövs(startade vid första trampet) Bucklor på tank.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 växlad Sachsmotor.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 14 350