NATTBORD, ett par, Gustaviansk-stil, 1900-talets mitt.

65479. NATTBORD, ett par, Gustaviansk-stil, 1900-talets mitt.

Vitlackerade, skiva med profilerad kant, räfflad front med låda, kannelerade avsmalnande ben, SMI stämplade. Längd 43, bredd 34, höjd 60 cm.

Bruksslitage, fläckar och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 150