Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
TEKANNA, porslin, Engelsk stil, 1900-talets första hälft.
654517. TEKANNA, porslin, Engelsk stil, 1900-talets första hälft.
Höjd inkl fat 22 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd inkl fat 22 cm.
Bruksslitage.
581