MATGRUPP, 7 delar, Chippendale stil, 1900-tal.

653693. MATGRUPP, 7 delar, Chippendale stil, 1900-tal.

Claw on ball fötter, bestående av bord 77x130 cm, höjd 75 cm, samt 6 st stolar.

Fanérskador, samt en stol med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 540