MATSALSSKÅP, "Sörgården", design Bertil Fridhagen.

652006. MATSALSSKÅP, "Sörgården", design Bertil Fridhagen.

Längd 103,5 cm, djup 40 cm, höjd 187 cm.

Slitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt repor.

Antal besök: 349