PABLO PICASSO. EFTER. "Femmes du monde en tier" Färglitografi. Signerad Picasso och daterad 3.11.50 i trycket. 832/1000.

64145. PABLO PICASSO. EFTER. "Femmes du monde en tier" Färglitografi. Signerad Picasso och daterad 3.11.50 i trycket. 832/1000.

65x50 cm
Utgivet av S.P.A.D.E.M.
Oramad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

65x50 cm
Utgivet av S.P.A.D.E.M.
Oramad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 1 147