Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 3 stycken, böjträ, Jacob & Josef Kohn, Wien.
638807. STOLAR, 3 stycken, böjträ, Jacob & Josef Kohn, Wien.
Stämplade samt etiketter.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stämplade samt etiketter.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
2 915