Stämplade samt etiketter.

Slitage.

Stämplade samt etiketter.

Slitage.

Leverans: Från 52 EUR

Om slutpriset överstiger 5 000 SEK tillkommer en obligatorisk försäkring om 2,00 % av totala beloppet (gäller ej vid utlämning på plats).

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Falköping, Gävle, Kalmar, Katrineholm, Linköping, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Södertälje, Västervik, Växjö, Ängelholm
52 EUR
Sverige: Luleå, Umeå, Örebro
67 EUR
Finland: Helsingfors
80 EUR
Danmark: Köpenhamn
80 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
103 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main, München
113 EUR
Storbritannien: London
134 EUR
Sverige: Skåne (hemleverans till dörr)
144 EUR
USA: Atlanta
666 EUR

Läs mer om leverans.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Pallställ 6
Föremålsnr
638807
Antal besök: 176

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!