GLASKÄPP, Sandö-glasbruk, 1900-tal.

638635. GLASKÄPP, Sandö-glasbruk, 1900-tal.

Utanpåliggande spiraldekor. Längd 96 cm.

Bruksslitage, avslutet med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 214