PABLO PICASSO. Litografi.

PABLO PICASSO. Litografi.
636951. PABLO PICASSO. Litografi.

"La dance du Burger", signerad och daterad 17.21.59.
51x46 cm.

Glas saknas, passpartou med repor.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

51x46 cm.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 878