ARMBANDSUR, stål, Atlantic Worldmaster. 1960-tal.

633445. ARMBANDSUR, stål, Atlantic Worldmaster. 1960-tal.

Liten sekundvisare. Ref 61860 cal UT 6300N. Diameter 37,5 mm. Läderarmband.

Bruksslitage. Genomgången av urmakare. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 624