BYRÅ, 8-lådig, mahogny, barock, 17/1800-tal.

632201. BYRÅ, 8-lådig, mahogny, barock, 17/1800-tal.

Längd 130 cm, djup 57 cm, höjd 137 cm.

Nyckellås saknas, ett handtag löst, slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 371