ERIK JÖNSSON. olja på pannå, sign.

63077. ERIK JÖNSSON. olja på pannå, sign.

Trädgård. 46x55.

Erik Jönsson (1893–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Trädgård. 46x55.

Erik Jönsson (1893–1950)

Antal besök: 1 258