MODELLFLYGPLAN, plast, Mar Toys, England. 1960-tal.

630629. MODELLFLYGPLAN, plast, Mar Toys, England. 1960-tal.

Längd 39 cm.

Slitage. Spricka i planets bakdel. Tuggad antenn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 39 cm.

Antal besök: 583