TOMTEFIGUR SAMT DALAHÄST, trä/keramik, 18/1900-tal.

625787. TOMTEFIGUR SAMT DALAHÄST, trä/keramik, 18/1900-tal.

Höjd 13-18 cm.

Dalahäst med spricka samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13-18 cm.

Antal besök: 412