PLÅTBURKAR, 10 st, bl.a. "O.D.C Kaffe", 1900-talets första hälft.

623147. PLÅTBURKAR, 10 st, bl.a. "O.D.C Kaffe", 1900-talets första hälft.

Håbes konfektyrer, The Lundgren, Aktiebolaget Nyström & Co. Höjd, 7-14 cm.

Bruksslitage, Bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, Bucklor, repor.

Antal besök: 1 829