Proveniens Rosendals slott.
Längd 120, bredd 65, höjd 60 cm.

Slitage på skivan, en dekornit saknas samt ett ben med förstärkning.

Proveniens Rosendals slott.

Leverans: Från 68 EUR

Om slutpriset överstiger 5 000 SEK tillkommer en obligatorisk försäkring om 2,00 % av totala beloppet (gäller ej vid utlämning på plats).

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Falköping, Gävle, Kalmar, Katrineholm, Linköping, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Södertälje, Västervik, Växjö, Ängelholm
68 EUR
Sverige: Luleå, Umeå, Örebro
83 EUR
Finland: Helsingfors
101 EUR
Danmark: Köpenhamn
101 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
134 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main, München
144 EUR
Sverige: Skåne (hemleverans till dörr)
154 EUR
Storbritannien: London
164 EUR
USA: Atlanta
686 EUR

Läs mer om leverans.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Mitten
Föremålsnr
622544
Antal besök: 41

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!