Proveniens Rosendals slott.
Längd 120, bredd 65, höjd 60 cm.

Slitage på skivan, en dekornit saknas samt ett ben med förstärkning.

Proveniens Rosendals slott.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
622544

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 113