LJUSKRONA, 12-armad, oscariansk.

621846. LJUSKRONA, 12-armad, oscariansk.

Diameter 95, höjd 105 cm.
Proveniens: Spegelsalen Sala stadshotell.

Åldersslitage samt naggade prismor och något sneda ljusarmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 95, höjd 105 cm.

Antal besök: 2 134