Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
GOLVAS, keramik "Paprika" Anna Lisa Thomson, Uppsala Ekeby. 1900-talets mitt.
618854. GOLVAS, keramik "Paprika" Anna Lisa Thomson, Uppsala Ekeby. 1900-talets mitt.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd 52 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 52 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 765