SPEGEL 1800-talets mitt.

616633. SPEGEL 1800-talets mitt.

Empire, förgylld. Pastellage dekor mot svart fond. 118X53 cm.

Delad spegel, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delad spegel, bruksslitage.

Antal besök: 373