SVEN LJUNGBERG. Färgträsnitt, signerad och numrerad 8/360.

61652. SVEN LJUNGBERG. Färgträsnitt, signerad och numrerad 8/360.

Målare. 30 x 50 cm.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Målare. 30 x 50 cm.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 977