KANDELABER, tenn, art deco, GAB, 1930-tal.

612353. KANDELABER, tenn, art deco, GAB, 1930-tal.

Tre ljushållare vardera. Längd 28. Höjd 21 cm.

Bruksslitage samt gravert.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt gravert.

Antal besök: 238