PORSLINSFÖREMÅL, 6 delar, porslin, Kina, 18/1900-tal.

604860. PORSLINSFÖREMÅL, 6 delar, porslin, Kina, 18/1900-tal.

Bestående av bojan med lock höjd 12 cm.
2 st fat, diameter 17-25 cm.
Skålar 3 st, diameter 11-14 cm.

Bruksslitage samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st fat, diameter 17-25 cm.

Bruksslitage samt nagg.

Antal besök: 299