ARMBANDSUR, 3 st. bl.a. Softech, London. 2000-tal.

604694. ARMBANDSUR, 3 st. bl.a. Softech, London. 2000-tal.

Damur. Softech, gul metall, diameter 40 mm, längd med armband 16 cm (extra länk medföljer). Softech, gul metall, diameter 29,5 mm, längd med armband 17 cm. O.N.E., gul metall, diamter 29 mm, längd med armband 18 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 234