ESAIAS THORÉN. Färglitografi, signerad och numrerad 128/350.

60226. ESAIAS THORÉN. Färglitografi, signerad och numrerad 128/350.

Komposition med ansikten och fågel, 42 x 50 cm.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besök: 1 271