SKÄNK, 1900-talets andra hälft.

59609. SKÄNK, 1900-talets andra hälft.

Träslag: Mahogny
Längd: 160 cm, bred 48 cm, höjd 104 cm.

Bruksslitage.
Kantstött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träslag: Mahogny

Bruksslitage.
Kantstött.

Antal besök: 816