MOPED, CRESCENT 2000.

MOPED, CRESCENT 2000.
595142. MOPED, CRESCENT 2000.

Retro, troligen 1950/60-tal. Sachs-motor medföljer, ej monterad.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
595142. MOPED, CRESCENT 2000.

Slitage, skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 17 305