Skaft av horn och mauserbjörk med inslag av silver. Knivblad märkt "Frosts Mora - Made in Sweden, Laminated Steel", längd 10,8 cm. Genombruten slida av läder och horn, märkt LJ. Totallängd 24,5 cm.
Bruksslitage. Märken. Repor.
Bruksslitage. Märken. Repor.