SKRIN, 1800-tal.

SKRIN, 1800-tal.
586449. SKRIN, 1800-tal.

Längd ca. 37, bredd 24, höjd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage. Saknar lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
586449. SKRIN, 1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 485