SIDEBOARD, 1950/60-tal.

58446. SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Teak/valnöt, profilerad nedfällbar klaff med bakomliggande fack och två lådor, tre centralt placerade lådor, två skåp med bakomliggande hyllplan. Längd 164, bredd 44, höjd 107 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 784