SKULPTUR, häst. Bronspatinerad metall, 1900-tal. Osignerad.

584426. SKULPTUR, häst. Bronspatinerad metall, 1900-tal. Osignerad.

Längd ca. 18 cm. Höjd ca. 18 cm.

Antal besök: 1 421