ARMBANDSUR, förgyllt stål, urtavla med Ayatollah Kohmeini, Schweiz, 1900-talets andra hälft.

584114. ARMBANDSUR, förgyllt stål, urtavla med Ayatollah Kohmeini, Schweiz, 1900-talets andra hälft.

Urtavla 3,3 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla 3,3 cm.

Antal besök: 622