SPEGEL SAMT KONSOLBORD, förgyllda, rokokostil, 1900-tal.

581279. SPEGEL SAMT KONSOLBORD, förgyllda, rokokostil, 1900-tal.

Spegelns mått 85 x 65 cm.
Konsolbordets längd 85, bredd 34, höjd 83 cm.

Spegel med förgyllningsslitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelns mått 85 x 65 cm.

Antal besök: 373