Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
MATTA, Anatolsk Kilim, 295x170 cm, 1900-talets andra hälft.
580738. MATTA, Anatolsk Kilim, 295x170 cm, 1900-talets andra hälft.
Röd bottenfärg.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Röd bottenfärg.
Bruksslitage.
269