Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Allmoge
Skålar & Skrin
SKRIN OCH SVEPASKAR, 5 delar, 1800/1900-tal.
580122. SKRIN OCH SVEPASKAR, 5 delar, 1800/1900-tal.
Längd 20-28 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 20-28 cm.
Slitage och skador.
Helsingborgs Auktionskammare
332