57816. PIERRE OLOFSSON. Portfölj innehållande 4 serigrafier, "Drillor", signerade och numrerade.
Innehållande "Snattrande Drilla", "Studsande Drilla", "Böljande Drilla", "Elegisk Drilla". Portföljen är tryckt i 100 exemplar samtliga signerade och numrerade. 58 x 38 cm.