RADIOGRAMMOFON, mahognyfanerad, Skantic radio/Luxor, 1950-tal.

577908. RADIOGRAMMOFON, mahognyfanerad, Skantic radio/Luxor, 1950-tal.

Medföljande stenkakor, ca. 30 st.

Längd 78,5 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd 70,5 cm.

Slitage, fanerbortfall. Knopp till sidoskåp saknas.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 78,5 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd 70,5 cm.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 5 468