BERTIL VALLIEN. SKÅL, Kosta Boda 1980-tal.

57662. BERTIL VALLIEN. SKÅL, Kosta Boda 1980-tal.

Underfång i orange och rött med sandblästrad dekor. Signerad Kosta Boda Unik 305870372 B. Vallien.

Höjd 16,5 cm. Längd 22,5 cm.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5 cm. Längd 22,5 cm.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 1 661