DOCKA, "Benny Andersson", ABBA, Matchbox, Hasbro, 1970-tal.

576460. DOCKA, "Benny Andersson", ABBA, Matchbox, Hasbro, 1970-tal.

Klädd i originalbyxor. Längd 23,5 cm.

Bruksslitage, byxor med lösa trådar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 452