Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Fotografi
574918. NATHALIA EDENMONT. "Humble", C-print monterad på aluminium och glas, a tergo numrerad 1/6, signerad samt daterad 2010.
« Tillbaka till föremålet