FOLKE GULLBY. "Julinatt", nr 158. Etsning/torrnål. Signerad och daterad 52 i plåten samt blyertssignerad Gullby.

57440. FOLKE GULLBY. "Julinatt", nr 158. Etsning/torrnål. Signerad och daterad 52 i plåten samt blyertssignerad Gullby.

MEH (med egen hand) - stämplad. Finns i 33 exemplar inklusive PT. Bildstorlek 17,5 x 8,5 cm.

Blad gulnat.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad gulnat.

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 1 119