Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Kopparkrus med hyacinter. 1900-tal. Olja på pannå. Signerad.
56956. OKÄND KONSTNÄR. Kopparkrus med hyacinter. 1900-tal. Olja på pannå. Signerad.
47 x 56 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 56 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 223