Diameter 70 cm Dubbelsidig och förberedd för upphängning.

Emaljskada på kant, båda sidor samt stötskada/bucklor. Repor/fläckar. Smärre emaljskador på kant.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson Linköping
Placering
V55
Föremålsnr
568389

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 413