Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
STOLAR, 4 st, rokokostil, Alsterbro Möbler AB, 1900-tal.
566202. STOLAR, 4 st, rokokostil, Alsterbro Möbler AB, 1900-tal.
Höjd 95 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 95 cm.
Bruksslitage.
1 436