SKYLTDOCKA, barn, Hindsgaul, Danmark, 1950-tal.

565234. SKYLTDOCKA, barn, Hindsgaul, Danmark, 1950-tal.

Etikettmärkt. Stående modell med fotplatta och peruk, höjd 110 cm.

Bruksslitage, skadad fot, sprickor på magen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 976