LJUSSTAKE SAMT SKÅL, 2 delar, mässing och koppar, Gunnar Ander, Ystad Metall.

565145. LJUSSTAKE SAMT SKÅL, 2 delar, mässing och koppar, Gunnar Ander, Ystad Metall.

Stämplade, ljusstake höjd 12 cm, skål längd 29 cm.
Märkta.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta.

Bruksslitage.

Antal besök: 178