CAP Choklad Kakao Konfekt, genom sin fina kvalite de mest delikata.
Längd 99, bredd 49,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Några bortfall med underliggande rost. Mindre märken och repor.

Längd 99, bredd 49,5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Nyköping, Sverige
Nyköpings Auktionsverk
Föremålsnr
562789

Om auktionshuset

Namn
Nyköpings Auktionsverk AB
Momsnr
SE556896913201
Org.nr
556896-9132
Telefon
0709-498103
Adress

Nytorget 7
61138 Nyköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 874