Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
HANS MAX GABRIEL. Blomsterflickor, olja på duk, signerad H.M. Gabriel.
561346. HANS MAX GABRIEL. Blomsterflickor, olja på duk, signerad H.M. Gabriel.
Utvalt av våra föremålsexperter
Mått 70 x 55 cm.
Gulnad fernissa.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 70 x 55 cm.
Gulnad fernissa.
Gästriklands Auktionskammare
1 720